• Profesor Maria Respondek-Liberska
 • Dr hab. n. med. Maciej Marcin Słodki
 • lek. Łukasz Sokołowski
 • Julia Murlewska
 • Dr Iwona Strzelecka
 • Mgr Paulina Kordjalik
 • budynek ICZMP
  Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego, wyjątkowego, pasjonującego filmiku


  konferencja:

  Dr hab. n. med. Maciej Marcin Słodki

  dr Maciej SłodkiLekarz położnik od kilku lat związany z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki, aktualnie asystent w Zakładzie Diagnostyki i Profilaktyki Wad Wrodoznych: , pracujący  na codzień w oddziale ginekologiczno-położniczym Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej.
  Autor pracy doktorskiej n/t przydatności ultrasonografii przezpochwowej w diagnostyce wybranych zmian patologicznych w jamie macicy u kobiet po menopauzie. Praca pod kierunkiem Prof. S. Jędrzejczyka.
  Po doktoracie zainteresowania zawodowe i naukowe skierował w stronę prenatalnej diagnostyki kardiologicznej, uzyskując Certyfikat Skriningowego Badania Serca Płodu Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Pełni także funkcję Sekretarza Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej oraz Sekretarza Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fetal Medicine Foundation Certified Sonographer in the 11- 13+6 weeks scan.

  Jest autorem  kilkunastu publikacji i kilkunastu doniesień zjazdowych na konferencjach krajowych i zagranicznych.

  Od 2016 roku do 2020 rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku.
  Od 2020 rektor Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku.
  Jest autorem  kilkunastu publikacji i kilkunastu doniesień zjazdowych na konferencjach krajowych i zagranicznych.
  Bukmacher Mostbet jest liderem branży gier hazardowych i bukmacherskich online w Polsce. Opinie graczy o Mostbet są jak najbardziej pozytywne. Nasz zespół profesjonalistów oferuje wysokie kursy, ogromny wybór wydarzeń i gier sportowych, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Gra będzie podwójnie wygodna, jeśli pobierzesz naszą aplikację mobilną. Zarejestruj się i zwiększ z nami swoje wygrane!